KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7748288
nr 774 8288
osignerad, interiör, 40-tal, ramens innermått: 56x46
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 18:03:19
25/8 13:10:45